02.06.2019 przedszkole3_2012 210
02.06.2019

Dzień Dziecka do święto wyczekiwane przez wszystkie dzieci. W naszym przeszkolu odbyło sie ono w piątek (31.05.2019r.). Po śniadaniu przedszkolaki poznały Prawa Dziecka. Następnie czekała na nie niespodzianka - wata cukrowa. Jedzenie jej wywoływało wiele uśmiechów na twarzach naszych milusińskich. Dalsza część dnia upływała podczas wspólnych zabaw. Dzieci z wszystkich grup  malowały wspólnie łąkę farbami na materiale, grały w mini piłkę nożną, brały udział w zawodach sportowych oraz zabawach z chustą animacyjną. Malowanie buziek przedszkolaków pozwalało im wcielać się w swoich ulubionych bohaterów bajkowych. Na koniec dnia dzieci odpoczywały oglądając bajkę. Dzień upłynął w atmosferze radości i życzliwości. Nastroje dzieci jak i pogoda były wyśmienite. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci.