Mikołajki w przedszkolu
10.12.2017 przedszkole3_2012 109
10.12.2017

6 grudnia w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. Dzieci pod kierunkiem pani Marzeny poznały składniki i sposób wykonania ciasta na pierniczki. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy. Efektem pracy były blaszki pełne pierników, które nabrały koloru piekąc się w piekarniku. Tego dnia przedszkolaki wybrały się również do Szkoły Podstawowej nr 4 gdzie starsze dzieci zaprezentowały świąteczne przedstawienie. Najważniejszą atrakcją były dla dzieci odwiedziny św. Mikołaja. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został zaproszony przez dzieci do tańca i śpiewu. Dzieci z wielką radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.